Nowy plac zabaw przy OSP Nagórzyce

Jeszcze w tym roku przy OSP Nagórzyce powstanie nowy plac zabaw. W tej części Tomaszowa brakuje infrastruktury rekreacyjnej i miejsca zabaw dla dzieci. Na to zadanie zabezpieczono w budżecie 180 tys. zł. Niebawem zostanie ogłoszony przetarg na wykonanie inwestycji.

nowy plac zabaw w nagórzycach

Ze względu na brak terenu miejskiego który mógłby być przeznaczony na tego rodzaju inwestycję zdecydowano się na adaptacje terenu OPS Nagórzyce. Planowana inwestycja nie będzie kolidować z funkcjami jakie pełni OSP. Zaletą jest również lokalizacja w centrum dzielnicy.

W ramach prac planowane jest wykonanie miejsca do gry w koszykówkę, miejsca wypoczynku (ławki, stoły) dużego zestawu zabawkowego oraz kilku urządzeń dla najmłodszych. Jeśli pozwolą zaplanowane środki ustawionych zostanie również kilka zestawów do ćwiczeń. Wykonane zostaną alejki gruntowe i nasadzenia krzewów. Teren zostanie ogrodzony by zapewnić bezpieczeństwo dzieciom i młodzieży.