Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


„Arena dla Dzieci”

W miniony weekend w Arenie Lodowej odbyły się dwudniowe Otwarte Zawody Łyżwiarskie „Arena dla Dzieci”. W zawodach wzięło udział 162 zawodników w kategoriach wiekowych: F1, F2, E1, E2, D1, D2 z 8 klubów: IUKS 9, KS Pilica, KS Arena, Akademia Łyżwiarstwa Kristensen, UKS 1 Tomaszów Mazowiecki, UKS Orlica, Akademia Natalii Czerwonki oraz WTŁ Stegny.

Zawody „Arena dla Dzieci” były doskonałą okazją do bicia rekordów życiowych. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale oraz puchary ufundowane przez Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Marcina Witko.

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną i obowiązującymi ograniczeniami zawody odbyły się bez udziału publiczności. Retransmisja zawodów jest cały czas dostępna na kanale You Tube Areny Lodowej.

Już w najbliższy weekend (23-24 stycznia 2021 r.) odbędą się Ogólnopolskie Zawody Dzieci. Więcej informacji na stronie www.arenalodowa.pl

(Fot: Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim)

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij