Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Dzień Pracownika Socjalnego

Szanowni Państwo !

            W tym szczególnym dniu, jakim jest Dzień Pracownika Socjalnego, składam Państwu serdeczne życzenia i wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie
w wypełnianiu tej ważnej roli społecznej na rzecz drugiego człowieka.

            Pragnę złożyć życzenia wszelkiej pomyślności, dalszej efektywnej współpracy w realizacji wspólnych planów i zamierzeń w zakresie pomocy społecznej oraz wiele satysfakcji i zadowolenia z wykonywanej pracy. Życzę by każdy dzień tej trudnej i odpowiedzialnej pracy przynosił Wam siłę i motywację do przezwyciężania trudów ludzkiego życia.

            Pracownik socjalny to zawód, misja i powołanie. To wielka odpowiedzialność i ciężka praca, do której potrzeba niezwykłych ludzi. Dziękuję za wrażliwość, wyrozumiałość, ofiarny trud oraz zaangażowanie i wielkie serce w realizowaniu działań na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia. Zwłaszcza w ostatnim tak ciężkim dla wszystkich czasie.

 

 

Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego

Marcin Witko

 

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij