I Teatralia w Przedszkolu nr 8

I-sze Przedszkolne Teatralia odbyły się 8 marca 2017 roku w Przedszkolu nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim. W przeglądzie wzięło udział 50 uczestników w ramach ośmiu zespołów teatralnych. Przedstawienia oceniało jury w składzie: pani Bożena Śnioszek – przedstawiciel Wydziału Edukacji Urzędu Miasta w Tomaszowie Maz., Pani Joanna Domagalik - Dróżdż – nauczyciel języka polskiego Gimnazjum nr 6 oraz Pani Małgorzata Kapka nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 8.

I teatralia w Przedszkolu nr 8

Młodzi aktorzy oceniani byli w poszczególnych kategoriach: interpretacja, scenografia, dykcja, dobór repertuaru oraz ogólne wrażenia artystyczne. Jury po obejrzeniu wszystkich spektakli wyłoniło zwycięzców. Miejsca na podium zajęły: Przedszkole nr 3, Przedszkole nr 20 oraz Przedszkole nr 14. Pozostali uczestnicy - zespoły  z Przedszkoli nr 5, 8, 12, 16 i 19 zdobyły wyróżnienia.

W trakcie trwania przeglądu na wszystkich uczestników i opiekunów czekał słodki poczęstunek. Zespół przedszkola dziękuje wszystkim  za udział w konkursie i już dziś zaprasza na kolejną edycję przeglądu.

Organizatorzy konkursu bardzo dziękują również wszystkim sponsorom, którzy wsparli organizację imprezy fundując wspaniałe nagrody.

Źródło: Przedszkole nr 8