Nowe zniżki dla emerytów i osób niepełnosprawnych

Emeryci i osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym mogą otrzymać  20% ulgi na zabiegi w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych. Placówka oferuje usługi fizjoterapeutyczne w zakresie rehabilitacji ruchowej: fizykoterapii, hydroterapii, masażu suchego czy kinezyterapii.

Seniorzy

Decyzją prezydenta Marcina Witko, wprowadzona zniżka poszerzyła wachlarz dotychczasowych ulg, z których można skorzystać w ORDN-ie. Przypomnijmy, że przy zakupie 10 wybranych zabiegów naliczany jest rabat wysokości 10%. Natomiast posiadacze Tomaszowskiej Karty Dużej Rodziny mogą liczyć na 50% upust na korzystanie z basenu odkrytego w Ośrodku.

Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych czyny jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 18.00 (tel. 44 724-10-45).