Piłkarze Lechii zagrają na wyjeździe

Przed piłkarzami Lechii Tomaszów Mazowiecki ostatnia 21. kolejka pierwszej rundy rozgrywek I grupy III ligi. Zielono-czerwoni w sobotnie popołudnie zmierzą się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zambrowie z zamykającym tabelę KS Wasilków. Dla naszej drużyny będzie to dobra okazja do rewanżu za porażkę z poprzedniego sezonu.

KS Wasilków – Lechia Tomaszów Mazowiecki – 27 marca (sobota), godzina: 15:00 (boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Stefana Wyszyńskiego 8 w Zambrowie).

Będzie to drugi mecz w historii obu zespołów. W pierwszym meczu rozegranym w Tomaszowie Mazowieckim w rundzie jesiennej poprzedniego sezonu drużyna z Podlasia niespodziewanie wygrała 1:3. Gościom już w 8. minucie prowadzenie dał Michał Poduch. Cztery minuty później z rzutu karnego wyrównał Kamil Szymczak. Przyjezdni tuż przed przerwą ponownie objęli prowadzenie po skutecznie wykonanej jedenastce przez Adama Butkiewicza. Ten sam gracz ustalił końcowy rezultat na 1:3 zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu z rzutu karnego w 83. minucie.

(Źródło: Rzecznik Prasowy KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki)