Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Pobiegną w Parku Bulwary

W niedzielę, 28.05.2023 r. w Parku Bulwary odbędzie się Tomaszowski Bieg Trzeźwości organizowany w ramach XXXV Tomaszowskiego Forum Trzeźwości. Nagroda główna – rower.Trasa: trasa rowerowa Parku Bulwary;

Start: obok Galerii Tomaszów.

Program:

14.30-15.45 – Zapisy;
16.00 – Start biegu;
16.40 – Koncert szant pt. „Szanty nad Wolbórką”/ Grupa Poetycko-Muzyczna „Na Trzeźwo”;
17.15 – losowanie nagród.

Po zakończeniu biegu głównego organizatorzy zapraszają wszystkie panie do udziału w „Biegu w szpilkach”.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij