Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Punkt konsultacyjny: program „Czyste powietrze” - aktualizacja

[Uwaga:] Punkt konsultacyjny w sprawach programu „Czyste Powietrze”, działający w Urzędzie Miasta przy Wydziale Rozwoju, Inwestycji i Klimatu, od 06.02.2023 r. czynny będzie dla mieszkańców od poniedziałku do czwartku, w godzinach 7:30-15:30.

Więcej informacji o programie „czyste Powietrze” – tutaj.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij