Rozmawiali o domowych pupilach

Łukasz Gliszczyński, lekarz weterynarii prowadzący telewizyjny program „Sekretne życie kotów” w ramach przygotowania dzieci do Pikniku „Dla Czterech łap”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę na nowym boisku przy Szkole Podstawowej nr 10 na Niebrowie, spotkał się z uczniami z klas 7 i 8.

Rozmowa dotyczyła właściwej opieki nad domowymi pupilami, odpowiedzialności za nasze zwierzaki oraz ich praw. Uczniowie poznali zachowania kotów i psów. Wszystkich zapraszamy w niedzielę, o godzinie 15 na nasz Piknik, który zaczynamy marszem przeciwko przemocy wobec zwierząt. Zbiórka przy boisku.