Sukcesy Juniorek KS Pilicy

Juniorki KS Pilicy mocno zaznaczyły swój udział w Mistrzostwach Świata Polski Juniorów Młodszych w kręglarstwie klasycznym.

Był to udany start zawodników KS Pilica Tomaszów Mazowiecki. Złoty medal w drużynie juniorek młodszych i tytuł Mistrzyń Polski wywalczyły: Karolina Wołczyk, Małgorzata Kompa, Alicja Romanowska, Oktawia Górecka.

Złoty medal indywidualnie i tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Karolina Wołczyk.

Brązowy medal Mistrzostw Polski w parze: Karolina Wołczyk i Alicja Romanowska.

Czwarte miejsce w parze: Małgorzata Kompa i Oktawia Górecka.

Dwa brązowe medale Mistrzostw Polski w sprintach: Małgorzata Kompa i Karolina Wołczyk. Ponadto Karolina Wołczyk w starcie finałowym poprawiła swój rekord życiowy (555 kręgli), a Przemysław Borkowski ustanowił swój nowy rekord na poziomie 556 kręgli.

W klasyfikacji medalowej klubów KS Pilica zajął 2 lokatę za SKK Polonia 1912 Leszno, w klasyfikacji medalowej województw, województwo łódzkie zajęło 2 miejsce za wielkopolskim reprezentowanym przez 7 klubów.