Sukcesy młodych artystów z MCK

W listopadzie uczestnicy zajęć prowadzonych przez trenerkę wokalną Miejskiego Centrum Kultury - Beatę Niedzielską zdobyli wiele nagród i wyróżnień, reprezentując nasze miasto w konkursach piosenki.

15 listopada w Koluszkach odbył XXVI Koluszkowski Przegląd Piosenki, w którym młodzi artyści MCK zdobyli:

• Julia Stodulska – II miejsce w kat. klasy VII-VIII Szkoły Podstawowe
• Maria Kubiś – II miejsce w kat. klasy I-III Szkoły Podstawowe

oraz wyróżnienia: Magdalena Gosa i Karolina Zalewska.

17 listopada Maciej Kowalski zdobył I miejsce w Powiatowym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej w Tomaszowie Mazowieckim.

18-20 listopada w Warszawie odbył się Ogólnopolski Festiwal Polskiej i Zagranicznej Piosenki Firoliza – z setek zgłoszeń z całej Polski wybrane zostały finalistki z MCK: Karolina Sobczyk, Julianna Kołodziejczyk, Magdalena Gosa, Karolina Zalewska.

Gratulujemy!