Targi Pracy i Edukacji ‒ zaproszenie

Nie wiesz, jaką szkołę wybrać po podstawówce lub po maturze? Zastanawiasz się, jaki zawód byłby dla ciebie najlepszy? Szukasz pracy? Przyjdź na IV Tomaszowskie Targi Pracy i Edukacji, które odbędą się 12 marca br. w godz. 9-13 w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przy ul. św. Antoniego 57/61.

targi pracy i edukacji 2020 plakat

Targi skierowane są do: osób bezrobotnych, poszukujących pracy, młodzieży szkolnej i absolwentów planujących przyszłość zawodową, osób chcących zmienić lub podnieść swoje kwalifikacje.

W wydarzeniu wezmą udział firmy z aktualnymi ofertami pracy, instytucje rynku pracy, szkoły ponadpodstawowe i policealne, a także uczelnie wyższe.