TBO 2016. W Przedszkolu nr 12 powstał plac zabaw

Kolejna inwestycja w ramach Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego została zrealizowana. Tym razem, w Przedszkolu nr 12 powstał nowy plac zabaw. Najmłodsi tomaszowianie mogą już korzystać z przygotowanych atrakcji.

plac zabaw

Zestaw zabawowy składa się  z wieży zadaszonej, zjeżdżalni oraz pięciu elementów zabawowych (huśtawki podwójnej, huśtawki wagowej sprężynowej, huśtawki równoważni, karuzeli, jednego sprężynowca) oraz elementów towarzyszących. Wykonana została też bezpieczna nawierzchnia piaszczysta.

Koszt inwestycji to 21. 771 zł. Zadanie zrealizowała firma DOL-EK.

Przypomnijmy, że projekt uzyskał największą liczbę głosów wśród wszystkich projektów lokalnych w I rejonie zamieszkania. Za realizacją tego zdania głosowało 766 mieszkańców. Przedszkole nr 12 dotychczas nie posiadało placu zabaw. Projekt będzie służył dzieciom, które dzięki niemu będą mogły aktywnie spędzać czas podczas pobytu w przedszkolu.