Zimowisko w Arenie czeka tylko na was

Trwają zapisy na "Zimowisko 2023 w Arenie"! Jeszcze możecie zapisać się na zimowisko organizowane przez Klub Sportowy Arena Tomaszów Mazowiecki we współpracy z Areną Lodową. W programie przewidziano zajęcia na lodzie i wiele innych atrakcji.

Klub Sportowy Arena Tomaszów Mazowiecki i Arena Lodowa zapraszają wszystkie dzieci do wzięcia udziału w tych ciekawych zajęciach.

W programie między innymi:

* zajęcia na lodzie z sympatycznymi instruktorami

* zajęcia w sportowej kręgielni

* całodniowa wycieczka do Parku Wodnego Suntago

* zajęcia pływania i wiele innych atrakcji…

Grupy podzielono na dwa profile - łyżwiarski i pływacki, a zajęcia odbywać się będą w dwóch turnusach : I turnus: 16-20.01.2023 r.; II turnus: 23-27.01.2023 r.

Cena turnusu obejmuje:

* opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry trenerskiej od godziny 8:00 do godz. 16:00

* sprzęt sportowy

* wejścia na obiekty Areny Lodowej

* wyżywienie (II śniadanie oraz obiad)

* ubezpieczenie

* codzienne zajęcia łyżwiarsko - pływackie lub zajęcia łyżwiarskie 2 x dziennie

* całodniowa wycieczka do Parku Wodnego Suntago

* dodatkowe atrakcje (wycieczka do pizzerii, kino, kręgle, zajęcia plastyczne i muzyczne)

Świetna zabawa gwarantowana!

Zgłoszenia przyjmowane są tylko i wyłącznie na adres e-mail:  zimowisko@arenalodowa.pl

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie internetowej: https://arenalodowa.pl/aktualnosc-1404987370.html

To niepowtarzalna okazja, by Wasze pociechy aktywnie spędziły ferie z Areną Lodową.

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym wyjątkowym “Zimowisku 2023 z Areną”.

Będzie się działo!

Zapraszamy!