Zimowy PGE Narodowy w Trasie - wydarzenie w Arenie Lodowej

„Zimowy PGE Narodowy w Trasie” zawita do Areny Lodowej! Już w weekend 21-22 stycznia 2023 będzie można wziąć udział w tym interesującym projekcie.

Na uczestników czekać będą:

- bezpłatne szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską;
- animacje na lodowisku i w strefie zabaw;
- rozgrzewki z układami choreograficznymi;
- kolorowanki dla dzieci;
- wielkoformatowe klocki;
- łamigłówki i konkursy wiedzy o "Zimowym PGE Narodowym w Trasie" z nagrodami.

- popularne tworzenie gifów.

W projekcie „Poranki dla dzieci z PGE” odbędą się zajęcia dla najmłodszych, by pomóc im w stawianiu pierwszych kroków na lodzie.

„Trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych” to warsztaty, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej.

„Disco Lodowisko z 4FUN.TV” zapewni nam lodową dyskotekę w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV Wpadajcie do Areny Lodowej, bo to niepowtarzalna okazja, by wziąć udział w „Zimowym PGE Narodowy w Trasie”.

Zapraszamy!