Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


[Uwaga:] „Rezerwat „Niebieskie Źródła” będzie zamknięty

W związku z realizacją kolejnego etapu inwestycji Rezerwat „Niebieskie Źródła” od 17 października do końca listopada 2023 r. będzie zamknięty.

W tym okresie będą kontynuowane prace w zakresie ścieżek pieszo-rowerowych i roboty ziemne w części prowadzącej do wywierzysk. Z uwagi na bezpieczeństwo i technologię robót nie będzie możliwe korzystanie ze ścieżek pieszych w rezerwacie.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij