Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Uwaga, zmiana daty i godziny zawodów w Arenie

W związku z przesunięciem przez Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego Ogólnopolskich Zawodów Dzieci o tydzień (z 9-10.2023 na 16-17.12.2023), Ogólnopolskie Zawody ku Pamięci gen. Tadeusza Buka pn. „Młodzi Łyżwiarze Pamiętają” oraz Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego o Puchar Prezydenta Miasta odbędą się 22 i 23 grudnia o godzinie 13.

Zapisów można dokonywać do 15 grudnia 2023 r. (lub do wyczerpania limitu miejsc) Więcej szczegółowych informacji znaleźć można na stronie Areny - https://arenalodowa.pl/aktualnosc-1405383593.htmlTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij