Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


200 lat dla Pani Zofii!

Tomaszowianka Zofia Aniśkiewicz 15 stycznia br. skończyła sto lat! Z tej okazji w poniedziałek, 16 stycznia szanowną jubilatkę odwiedził prezydent Marcin Witko składając z tej okazji najserdeczniejsze życzenia i gratulacje oraz wręczając okolicznościowe kwiaty i upominki.


Pani Zofia powiedziała, że jej receptą na doczekanie tylu lat jest po prostu być dobrym. Snuła wspomnienia, niezwykle ciekawie powiadała o wydarzeniach z drugiej wojny światowej, a także prezentując fenomenalną pamięć recytowała wiersz „Powrót taty” - A. Mickiewicza oraz fragmenty modlitewnika do św. Barbary. Nie zabrakło również okolicznościowego tortu. Pani Zofii życzymy 200 lat w zdrowiu i szczęściu!Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij