Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


40 lat minęło jak jeden dzień

Rok szkolny 2023/2024 jest rokiem jubileuszu Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków. Historia szkoły rozpoczęła się 1 września 1983 roku. Mamy więc już 40 lat jej istnienia.

Z tej okazji 5 czerwca w placówce odbyła się Gala Jubileuszowa, na której pojawili się znamienici goście, wśród których nie zabrakło byłych dyrektorów szkoły i nauczycieli, tomaszowskich olimpijczyków, przedstawicieli instytucji oświaty, kultury i sportu, władz miasta, radnych miejskich i wojewódzkich.

Szkoła przygotowała imponującą oprawę uroczystości. Głównymi aktorami byli uczniowie, którzy mogli zaprezentować swoje umiejętności wokalne, aktorskie i choreograficzne. Oprawę uzupełniał film prezentujący czterdziestoletnią historię placówki oraz wspominkowe wypowiedzi absolwentów szkoły. Nie zabrakło kwiatów i gratulacji złożonych na ręce obecnej dyrektor „Dziesiątki” – Izabeli Śliwińskiej. Miłym akcentem było wręczenie przez panią dyrektor medali „Przyjaciel szkoły” długoletnim pracownikom oraz zasłużonym osobom, które przez wszystkie te lata wspierali działalność placówki. Był również jubileuszowy tort.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij