Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Arena zaprasza do Parku Rozrywki

Park Rozrywki Arena jest jedynym tego typu miejscem w Tomaszowie Mazowieckim. To aż 600 m² świetnej zabawy i rozrywki, co czyni go jedną z największych stref dmuchańców w regionie.

Najmłodsi goście bawiąc się w tej niezwykłej strefie mogą skorzystać z między innym aż 8-metrowej zjeżdżali, elementów do wspinania się, basenu wypełnionego piłkami czy ciekawych dmuchanych przeszkód do pokonania. Park Rozrywki jest czynny codziennie bez względu na pogodę. To doskonała forma zabawy dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat.

W ofercie znajdują się: wejścia indywidualne, rezerwacje grupowe, urodziny, vouchery prezentowe. Zgłoszenia i wszelkie pytania można kierować pod adresem e-mail: rezerwacjegrupowe@arenalodowa.pl

Planując urodziny warto rozważyć ofertę Parku Rozrywki, która posiada wiele ciekawych opcji do wyboru. Rezerwacji można dokonywać pod adresem e-mail: urodziny@arenalodowa.pl

Szczegółowe informacje na stronie Areny - https://arenalodowa.pl/

Zapraszamy i życzymy świetnej zabawy!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij