Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

„Artis Gaudium” - koncert kolęd

W piątkowy wieczór, 20 stycznia 2023 r. w Tkaczu miał miejsce koncert chóru „Artis Gaudium” prowadzonego przez Katarzynę Goljat.

Podczas wydarzenia można było wysłuchać najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru, ale także jego solistów. Gratulacje na ręce dyrygentki złożyła zastępca prezydenta miasta Tomaszowa Mazowieckiego – Izabela Śliwińska. Nie zabrakło gromkich braw od publiczności.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij