Dzień Otwarty w „dziewiątce”

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9 (Szkoła Podstawowa nr 9 im. księdza Jana Twardowskiego) przy ul. Jałowcowej 8 odbędzie się Dzień Otwarty, na który dyrekcja oraz nauczyciele zapraszają rodziców wraz z dziećmi już 2 marca (czwartek) o godzinie 17.

W programie spotkanie rodziców z dyrekcją oraz kadrą nauczycielską, zwiedzanie szkoły oraz niespodzianki dla dzieci i ich opiekunów. Będzie możliwość zwiedzenia szkoły, zapoznania się z ofertą edukacyjną oddziału przedszkolnego, klasy pierwszej oraz klasy sportowej o profilu łyżwiarskim.

Atutem szkoły jest jednozmianowość, wykwalifikowana kadra, wielospecjalistyczny gabinet, który wspomaga rozwój dziecka. Placówka zapewnia dzieciom opiekę świetlicową, smaczne i zdrowe obiady w stołówce szkolnej, budynek szkoły jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Już wkrótce staną Państwo przed wyborem kolejnego etapu w życiu swojego dziecka. Będziecie podejmować decyzję, dotyczącą jego dalszej edukacji. Dlatego kadra pedagogiczna zachęca do zapisania swojej pociechy do Szkoły Podstawowej nr 9.