Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Finał Bitwy Regionów w Arenie

To właśnie w tomaszowskiej Arenie odbędzie się finał wyjątkowego konkursu kulinarnego - BITWA REGIONÓW! Już 7 października od godziny 14 w Arenie królować będzie kuchnia na niezwykłym poziomie!

 

Ten ogólnopolski konkurs kulinarny wyłoni, spośród reprezentacji Kół Gospodyń Wiejskich zespół, który przygotuje najlepszą potrawę. Oceniane będą zestawienia smakowego składników, aromat potrawy, tekstura poszczególnych elementów a także wykonanie i sposób prezentacji potrawy konkursowej, m.in regionalne elementy dekoracyjne i estetyka podania.

Potrawy konkursowe wykreowane zostaną w oparciu o własną recepturę i rodzime produkty. Celem konkursu jest m.in. promowanie regionalnych potraw oraz bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych. Będzie to niezwykła okazja na degustację 16 najlepszych potraw z całej Polski a całość dopełni pokaz kulinarny samego Karola Okrasy!

To wyjątkowe wydarzenie nie kończy się jednak na prezentacji przepysznych potraw. Będzie to dzień pełen atrakcji nie tylko kulinarnych. Muzycznie dopełnią kulinarną ucztę Agnes Violin, Bayer Full a także Piękni i Młodzi Dawid Narożny!

Będzie się działo! Zapraszamy!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij