Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

III miejsce drużyny ze SP 6 w wojewódzkim finale „Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa”

24 listopada br. odbył się w Łodzi XVI Wojewódzki Finał " Konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie" realizowany w ramach działań profilaktycznych pod nazwą " Policyjna Akademia Bezpieczeństwa". Turniej adresowany jest do uczniów klas drugich.Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6: Pola Mielczarek i Jakub Borzyszkowski okazała się być najlepsza w eliminacjach powiatowych, które odbyły się 31 października i znalazła się tym samym w etapie wojewódzkim, gdzie zajęła wysokie III miejsce pośród 23 szkół województwa łódzkiego!

Podczas zawodów uczniowie wykazali się wielką sprawnością fizyczną, a także odpowiadali na pytania z wiedzy ogólnej dotyczącej bezpieczeństwa,m.in. w domu, w szkole, na ulicy, w kontakcie z „nieznajomym”. Gorącym dopingiem zawodników wspierali w rywalizacji rówieśnicy z klasy. Uczniów do turnieju przygotowała Ewa Wojciechowska oraz Marcin Jabłoński. Gratulujemy!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij