Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Inwestycje w Tomaszowie na 2024 rok!

Ponad 100 mln zł miasto przeznaczy na inwestycje w Tomaszowie w 2024 roku. Za te środki będziemy realizowali kolejne ważne dla mieszkańców inwestycje infrastrukturalne i społeczne. Do tych najważniejszych należy m.in. budowa hospicjum, żłobka miejskiego, rewitalizacja Parku „Solidarność”, budowa dróg, czy wymiana oświetlenia miejskiego. Ale jeszcze to nie wszystkie przedsięwzięcia zaplanowane na kolejny rok.Do znaczących inwestycji realizowanych w przyszłym roku zaliczyć należy m.in. budowę Żłobka przy ul Kombatantów 5 (szacunkowa wartość inwestycji to ponad 11 mln złotych), rewitalizacja Parku „Solidarność” (wartość inwestycji wynosi prawie 19 mln złotych, prace już się rozpoczęły), budowa hospicjum (łączna wartość inwestycji to 24 252 889, 00 złotych) wraz z infrastrukturą drogową (to kolejne 20 230 187, 26 zł), wymiana oświetlenia miejskiego ze sterowaniem logicznym wraz ze skablowaniem sieci wysokiego i niskiego napięcia (łączna wartość inwestycji: 16 478 310, 00 zł), budowa Centrum Opieki nad Bezdomnymi Zwierzętami (szacunkowa wartość inwestycji: 12 mln złotych) i wiele innych.Do wymienionych już wyżej inwestycji należy dołączyć ponadto przebudowę lokali mieszkalno-usługowych w budynkach wielorodzinnych przy pl. Kościuszki 14/15 i 25, przebudowę stadionu miejskiego przy ul. Nowowiejskiej, przebudowę ul. Długiej, rewitalizację Pałacu dr Rode, rozbudowę ul. Luboszewskiej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Spalską, przebudowę ciągów pieszych oraz wiele pomniejszych działań inwestycyjnych (więcej na załączonej prezentacji).Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij