Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Kobieta niejedno ma imię

Wieczór poetycko-literacki pod takim tytułem odbędzie się 10 marca o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Wydarzenie zorganizowane zostanie z okazji Dnia Kobiet. Wstęp wolny.


W trakcie wydarzenia usłyszeć będzie można autorskie wiersze o kobietach i miłości w interpretacji poetek i poetów z Klubu Literatów Estawela. Wystąpią również uczestnicy zajęć wokalnych w Miejskim Centrum Kultury przygotowani przez Beatę Niedzielską.

Zapraszamy.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij