Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Koncert Akademii Tańca Sportowego „Aster”

Akademia Tańca Sportowego „Aster” serdecznie zaprasza na koncert, który odbędzie się w sobotę, 13 kwietnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Św. Antoniego 29. Podczas koncertu wystąpią uczestnicy zajęć tanecznych, które odbywają się w „Asterze”. Wstęp wolny!Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij