Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Korekta rozkładu jazdy MZK – linia nr 35

Miejski Zakład Komunikacyjny w Tomaszowie Mazowieckim informuje, że od 10 października 2023 roku na wniosek Wójta Gminy Lubochnia zostaną wprowadzone korekty w rozkładzie jazdy linii nr 35 w dni powszednie.

Dla kursów linii nr 35 wyjeżdżających w dni powszednie z pl. Kościuszki o godzinie 5:29 i 18:30 zostaje wprowadzona trasa przejazdu: z pl. Kościuszki do Luboszew b.z. dalej przejazd przez miejscowości: Marianka, Glinnik (nawrót na pętli), Nowy Glinnik – Osiedle, Henryków do Lubochni (w centrum przy OSP Lubochnia nawrót) koniec trasy.

Kursy powrotne godz.: 6:05 i 19:15 od Lubochni (przystanek Lubochnia, ul. Tomaszowska 2) przejazd przez: Henryków, Nowy Glinnik – Osiedle, Luboszewy, dalej stałą trasą do pl. Kościuszki.

Dotychczasowy kurs z pl. Kościuszki godz.: 5:29 przedłużony do Lubochni, będzie odjeżdżał wcześniej tj. o godz.: 5:19.

Dla autobusu linii nr 35 obowiązują dotychczasowe przystanki na trasie przejazdu w Henrykowie i w Lubochni (przystanek Lubochnia, ul. Tomaszowska 2).

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij