Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Kwintesencja koncertów, czyli Letnia Scena Artystyczna

Za nami pierwszy koncert w ramach przygotowanego przez Miejskie Centrum Kultury cyklu Letniej Sceny Artystycznej. Na Przystani Miejskiej w piątek, 5 lipca zagrał Kwintesencja Brass Quintet, który dał świetny show inaugurujący letnie koncerty. Kolejne w każdy piątek lipca i sierpnia o godzinie 20. Zapraszamy!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij