Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

„Lokalni Niebanalni” i Nocna Jazda Moto Show – zmiana organizacji ruchu na Tomaszowskich Błoniach

Od 18 sierpnia 2023 r. od godz. 14.00 (piątek) nastąpi wyłączenie z ruchu ul. Strzeleckiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Nadpiliczną do ul. Ks. P. Ściegiennego/ul. Nowy Port.

Od 19 sierpnia 2023 r. (sobota) nastąpi wyłączenie z ruchu ul. Strzeleckiej na odcinku od wysokości zjazdu na parking przy Arenie Lodowej do skrzyżowania z ul. P.C.K. oraz ul. Ks. P. Ściegiennego i ul. Nowy Port na odcinku od wysokości posesji ul. Nowy Port 64 do skrzyżowania z ul. P.C.K., a także ul. P.C.K. na odcinku od wysokości pętli autobusowej przy ul. P.C.K. do skrzyżowania z ul. Wodną.

Utrudnienia potrwają do poniedziałku (21 sierpnia 2023 r.) do godziny 7.00.

Dodatkowo obowiązywać będą znaki zakazu zatrzymywania się i postoju:

• w dniach 19-20.08.2023 r. na ul. Strzeleckiej w obrębie skrzyżowania z ul. Mazowiecką oraz ul. Ks. P. Ściegiennego i ul. Nowy Port, a także w obrębie połączenia z ul. Nadpiliczną

• w dniach 19-21.08.2023 r. na ul. Ks. P. Ściegiennego, ul. Nowy Port, ul. P.C.K. w obrębie skrzyżowania z ul. Niską, ul. Świerkową oraz ul. Parkowa w obrębie skrzyżowania z ul. Świerkową, a także ul. Św. Antoniego w obrębie skrzyżowania z ul. Batalionów Chłopskich, P.C.K. i Ks. P. Ściegiennego.

Za utrudnienia przepraszamy!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij