Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

MCK - relacja z Europejskich Dni Dziedzictwa w Skansenie Rzeki Pilicy

Kolejna już edycja Europejskich Dni Dziedzictwa pod hasłem „Żywe dziedzictwo – tradycje od pokoleń” przyciągnęła turystów do wielu obiektów turystycznych. W Skansenie Rzeki Pilicy można było zobaczyć czasową wystawę pn. „Barwy regionu” oraz inne towarzyszące jej atrakcje…Poza wystawą na przybyłych gości czekały warsztaty prowadzone przez lokalnych rękodzielników, tematyczny quiz wiedzy z upominkami oraz ekspozycje stałe, które tego dnia można było zwiedzać bezpłatnie.

Wystawa etnograficzna „Barwy regionu” znajdująca się na poddaszu młyna zostaje w skansenie na dłużej. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia placówki.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij