Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

MZK - zmiana trasy przejazdu linii nr 1

W związku z pracami drogowymi na skrzyżowaniu ulic Szczęśliwa i Majowa, od 28 sierpnia 2023 r. (poniedziałek) ulica Szczęśliwa będzie zamknięta dla ruchu. Trasa przejazdu linii nr 1 ulegnie zmianie. Nie obsługiwane będą przystanki przy ulicy Szczęśliwej i przystanek Mireckiego NŻ.

Trasa przejazdu autobusu linii nr 1 dla kierunku do Dąbrowskiej: od dworca ulicą Dworcową i dalej ulicami: Spalska, Nowowiejska, Mireckiego, od ulicy Zacisze powrót na stałą trasę.

Na trasie objazdu obowiązują stałe przystanki przy ulicy Spalskiej. Trasa objazdu obowiązuje dla kierunku powrotnego z obsługą przystanków: Mireckiego Urząd Skarbowy, Konstytucji 3 Maja – Rondo Solidarności i przy Spalskiej.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij