Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Piłkarze Lechii tym razem na tarczy

Wysoką porażką 0:4 (0:1) zielono-czerwonych zakończyło się spotkanie 16. kolejki I grupy III ligi z Unią Skierniewice. Tomaszowianie zagrali w tym meczu osłabieni brakiem kilku graczy i mimo walki nie byli w stanie osiągnąć korzystnego rezultatu z trudnym rywalem. Po tej porażce podopieczni trenera Mateusza Milczarka spadli na szóste miejsce w ligowej tabeli.Lechia Tomaszów Mazowiecki – Unia Skierniewice 0:4 (0:1).
Bramki: Szymon Łapiński 38, 64, Jakub Bartosiński 63, Nikita Vasin 89.

Lechia: Mateusz Awdziewicz – Kamil Cyran, Adrian Skrzyniak, Eryk Kaproń (79. Jakub Chojecki), Kacper Przedbora (64. Adam Król), Kamil Szymczak, Bartosz Snopczyński, Kordian Górka, Michał Mikołajczyk, Adam Gambka (64. Kamil Lewiński), Eryk Jarzębski (79. Bartosz Bogus).

Żółte kartki: Adam Gambka (Lechia) – Konrad Kowalczyk, Maksymilian Kosior (Unia).

Sędziował: Leszek Lewandowski (Gliwice).

Widzów: 381.

W 88. minucie rzut karny egzekwowany przez Mateusza Stępnia obronił Mateusz Awdziewicz.

Kolejne spotkanie w ramach 17. kolejki I grupy III ligi Lechia rozegra na wyjeździe w sobotę 18 listopada o godzinie 12:30 z Olimpią Zambrów.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij