Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Podopieczni Akademii Piłkarskiej Lechii wzięli udział w konkursie eko

Aktywni z Natury, świadomi z wyboru – czyli co podopieczni z Akademii piłkarskiej RKS Lechii robili w ramach konkursu „Sportowa Natura”?

W ubiegłą niedzielę (5 listopada 2023) grupa dzieci z Akademii Piłkarskiej Lechii aktywnie spędzała czas w ramach konkursu zorganizowanego przez Lasy Państwowe. Młodzi sportowcy między innymi sadzili sadzonki i pogłębiali swoją wiedzę z zakresu ekologii i dbania o środowisko. Nie zabrakło treningu sportowego na łonie natury i konkursu ekologicznego. Zwieńczeniem dnia było ognisko integracyjne.Partnerem projektu były Lasy Państwowe oraz FHLP Trans-Mat. Organizatorem wydarzenia byli: RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki i Tomaszowskie Centrum Sportu. Projekt został zrealizowany we współpracy z Nadleśnictwem Smardzewice.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij