Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Podsumują „Tkanie na kolanie” - zagrają i zaśpiewają Ciebłowianie

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na wydarzenie finałowe projektu pn. „Tkanie na kolanie”, które odbędzie się 12 października o godz. 18 w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

Projekt zamknie wystawa oraz koncert. Wstęp wolny. Podczas wystawy będzie można obejrzeć efekty pracy uczestników warsztatów tkania i stylizacji, które odbywały się we wrześniu w placówkach MCK. Finał wydarzenia uświetni koncert Zespołu Pieśni i Tańca Ciebłowianie.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij