Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Powstał zespół ds. poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Prezydent Marcin Witko powołał specjalny zespół, który ma zajmować się poprawą bezpieczeństwa w ruchu drogowym w naszym mieście. Wypracowane rozwiązania będą przekazywane zarządcom dróg, których w naszym mieście jest aż 5. Mieszkańcy będą mogli zgłaszać swoje uwagi do zespołu przez specjalną aplikację, która niebawem zostanie uruchomiona.

Zespół do działań w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego miasta Tomaszowa Mazowieckiego został powołany 20 stycznia zarządzeniem Prezydenta. Głównymi zadaniami Zespołu jest szeroka analiza rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz podejmowanie inicjatyw w celu ich poprawy. Mieszkańcy będą mogli zgłaszać swoje wnioski z wykorzystaniem aplikacji, która zostanie uruchomiona niebawem, do tego czasu można robić to również mailowo na adres: drogi@tomaszow-maz.pl.

W posiedzeniach zespołu, oprócz urzędników, biorą udział specjaliści z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij