Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Profilaktyka z harcerzami

Hufiec ZHP Tomaszów Mazowiecki zorganizował na placu Kościuszki piknik pod hasłem „Popołudnie z profilaktyką”. W sobotę 3 lipca, harcerze upowszechniali wśród dzieci i młodzieży oraz dorosłych mieszkańców miasta wiedzę na temat uzależnień, konsekwencji poddawania się uzależnieniom, a także o formach dostępnej pomocy i profilaktyki.

Piknik połączony był z zabawą, bawili się zarówno mali, jak i duzi. Harcerze maluchom malowali buzie, puszczali bańki, skręcali zwierzątka z balonów, zaplatali warkoczyki i sprayowali włosy. Dla nieco starszych uczestników pikniku zorganizowali konkurs rąbania drewna, tor przeszkód w alko- lub narkogoglach, mierzenie ciśnienia. Wszystkim serwowano pyszną lemoniadę i watę cukrową. Podczas pikniku emitowane były spoty profilaktyczne, rozmawiano o profilaktyce uzależnień, odbył się również konkurs muzyki na żywo.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij