Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2023-09-15

Punkt Mobilny czipowania i szczepień tym razem przy Jana Pawła i Granicznej

Już w najbliższy wtorek (19 września) na skwerze przy skrzyżowaniu Jana Pawła II i ul. Granicznej będzie można bezpłatnie zaczpiować i zaszczepić przeciwko wściekliźnie swojego zwierzaka.


Urzędnicy będą również przyjmować wnioski na bezpłatną sterylizację i kastrację. Punkt będzie czynny w godzinach 17-18.30.

Przypomnijmy Urząd Miasta prowadzi akcje w ramach programu zwalczania bezdomności wśród zwierząt. W jej ramach można zapisać zwierzaki na bezpłatne zabiegi kastracji czy sterylizacji. Można też bezpłatnie zaczipować i zaszczepić przeciwko wściekliźnie.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij