Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Ørganek w tomaszowskiej Arenie Gwiazd – rusza sprzedaż biletów

Tomasz Organek, muzyk, kompozytor, piosenkarz i autor tekstów zawita wraz z zespołem do Tomaszowa Mazowieckiego. Jego koncert promujący najnowszą płytę „Na razie stoję, na razie patrzę” odbędzie się 5 listopada br. o godz. 20 w Arenie Lodowej. Organizatorem wydarzenia w naszym mieście jest Miejskie Centrum Kultury. To kolejny koncert w ramach cyklu Arena Gwiazd.

Po dwóch platynowych wydawnictwach zespołu płyta „Na razie stoję, na razie patrzę” była długo wyczekiwanym albumem, przede wszystkim ze względu na jego różnorodność stylistyczną, ale też i ważkość treści na nim zawartych. Oprócz typowych dla Organka tekstów o międzyludzkich relacjach pojawiają się też wątki publicystyczne komentujące zjawiska społeczne w Polsce ostatnich lat.

Zespół poszerzył również znacznie swój zakres stylistyczny, sięgając do post punka oraz muzyki elektronicznej, dla której bazą są analogowe brzmienia lat 70. Jak powiedział Tomasz Organek: „Retro już nam nie wystarcza. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język”. Trasa „Na razie stoję, na razie patrzę” to dynamiczne, przebojowe i bezkompromisowe show z nową muzyką na nowe czasy.

Bilety na koncert zespołu Ørganek są do nabycia przez Internet na portalu Biletyna.pl https://biletyna.pl/koncert/ORGANEK-Na-razie-stoje-na-razie-patrze/Tomaszow-Mazowiecki, a także stacjonarnie w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy pl. Kościuszki 18 w godz. 8-16, w Skansenie Rzeki Pilicy, ul. A.F. Modrzewskiego 9/11 w godz. 10-18 (od wtorku do niedzieli), w PTT Groty Nagórzyckie, ul. Pod Grotami 2/6 w godz. 10-18 (od wtorku do niedzieli).

Junior Event Club To propozycja dla rodziców, którzy chcą uczestniczyć w koncercie Ørganka, a nie mają z kim zostawić dziecka. Miejskie Centrum Kultury na czas wydarzenia (w godz. 19.30-21.30) zapewni im opiekę w ramach Junior Event Clubu, który zorganizowany zostanie 5 listopada również na terenie Areny Lodowej. Dolna granica wiekowa dzieci to 4 lata. Zajmą się nimi doświadczeni i wykwalifikowani animatorzy i instruktorzy. Obowiązują zapisy. Zgłoszenia i informacje pod numerem telefonu 44 712 23 69 lub elektronicznie na adres kontakt@mck-tm.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń do 4 listopada.

Koncert odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym (co dotyczy m.in. obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowania dystansu społecznego).

Więcej informacji – tutaj.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij