Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2021-10-12

Ørganek w tomaszowskiej Arenie Gwiazd – zmiana miejsca wydarzenia

Koncert Tomasza Organka, promujący jego najnowszą płytę „Na razie stoję, na razie patrzę”, który odbędzie się 5 listopada w Tomaszowie Mazowieckim, zostaje przeniesiony z Areny Lodowej do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 przy ul. św. Antoniego 29. Zmiana spowodowana jest czynnikami niezależnymi od organizatora. Godzina rozpoczęcia koncertu pozostaje ta sama −20, a dotychczas zakupione bilety zachowują ważność.

twarz mężczyzny na ciemnym tle
Tomasz Organek z zespołem wystąpi w naszym mieście w ramach cyklu Arena Gwiazd, którego inicjatorem jest Miejskie Centrum Kultury. Jednocześnie Tomaszów Mazowiecki będzie jednym z miast na trasie promującej najnowszą płytę Ørganka „Na razie stoję, na razie patrzę”.

Po dwóch platynowych wydawnictwach zespołu płyta „Na razie stoję, na razie patrzę” była długo wyczekiwanym albumem, przede wszystkim ze względu na jego różnorodność stylistyczną, ale też i ważkość treści na nim zawartych. Oprócz typowych dla Organka tekstów o międzyludzkich relacjach pojawiają się też wątki publicystyczne komentujące zjawiska społeczne w Polsce ostatnich lat.

Zespół poszerzył również znacznie swój zakres stylistyczny, sięgając do post punka oraz muzyki elektronicznej, dla której bazą są analogowe brzmienia lat 70. Jak powiedział Tomasz Organek: Retro już nam nie wystarcza. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język. Trasa „Na razie stoję, na razie patrzę” to dynamiczne, przebojowe i bezkompromisowe show z nową muzyką na nowe czasy.

Sprzedaż biletów

Bilety na koncert zespołu Ørganek są do nabycia przez Internet na portalu Biletyna.pl (https://biletyna.pl/koncert/ORGANEK-Na-razie-stoje-na-razie-patrze/Tomaszow-Mazowiecki), a także stacjonarnie w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy pl. Kościuszki 18 w godz. 8-16,
w Skansenie Rzeki Pilicy, ul. A.F. Modrzewskiego 9/11 w godz. 10-18 (od wtorku do niedzieli),
w PTT Groty Nagórzyckie, ul. Pod Grotami 2/6 w godz. 10-18 (od wtorku do niedzieli),
w Informacji Turystycznej, pl. Kościuszki 29 w godz. 9-15 (od poniedziałku do niedzieli).

Cena biletów (przedsprzedaż do 31.10.2021 r.):

‒ Sektor A (płyta przed sceną) ‒ 109 zł
‒ Sektor B (trybuny) ‒ 85 zł

Cena regularna biletów (od 1.11.2021 r. do dnia koncertu):

‒ Sektor A (płyta przed sceną) ‒ 119 zł
‒ Sektor B (trybuny) ‒ 95 zł

Koncert odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym (co dotyczy m.in. obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowania dystansu społecznego).

Junior Event Club

To propozycja dla rodziców, którzy chcą uczestniczyć w koncercie Ørganka, a nie mają z kim zostawić dziecka. Miejskie Centrum Kultury na czas wydarzenia (w godz. 19.30-21.30) zapewni im opiekę w ramach Junior Event Clubu, który zorganizowany zostanie 5 listopada również w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 przy ul. św. Antoniego 29. Dolna granica wiekowa dzieci to 4 lata. Zajmą się nimi doświadczeni i wykwalifikowani animatorzy i instruktorzy. Obowiązują zapisy. Zgłoszenia i informacje pod numerem telefonu 44 712 23 69 lub elektronicznie na adres kontakt@mck-tm.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 4 listopada.

 

Źródło: Miejskie Centrum Kultury


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij