Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

„Rosi” i inne skarby z Pilicy” – ostatnia odsłona gawęd o Tomaszowie

Ostatnie spotkanie z cyklu „Tomaszowskich gawęd” organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury odbędzie się w najbliższy wtorek, 28 marca o godzinie 18.Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Sztuki Arkady przy ul. Rzeźniczej 4. Tematem będzie „Rosi i inne skarby z Pilicy – świadkowie, fakty i mity…”. Podczas wydarzenia prowadzone rozmowy będą dotyczyć faktów i mitów związanych z militarnymi skarbami wydobytymi z Pilicy i znalezionymi przy jej brzegach.

Jeśli macie jakieś pamiątki, stare zdjęcia – koniecznie zabierzcie je ze sobą - apelują organizatorzy.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij