Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Siatkówka rozkwita w Arenie

Przed Areną kolejny siatkarski weekend! Zaczynamy już w piątek, 26 maja o godzinie 15 finałem województwa łódzkiego w minisiatkówce KINDER Joy of moving, a potem czeka na nas kolejna siatkarska impreza! 27 maja o godzinie 10 rodzice wraz ze swoimi pociechami z klubu KS Arena Tomaszów Mazowiecki powalczą w turnieju ph. „Siatkarskie Potyczki Rodzinne.W piątek kibice będą mieli świetną okazję uczestniczyć w ostatnim etapie rozgrywek 30. edycji największego ogólnopolskiego wydarzenia w siatkówce dla dzieci i młodzieży w naszym kraju! W Arenie zostanie rozegrany Finał Wojewódzki, który wyłoni Mistrza i Wicemistrza Województwa Łódzkiego. Rywalizować będą chłopcy z 8 najlepszych drużyn województwa w kategoriach „2” i „3” oraz z 6 najlepszych drużyn z kategorii „4”. Nie zabraknie atrakcji w postaci dmuchanego placu zabaw.

Na tym jednak nie koniec, bo już w sobotę odbędzie się w Arenie Lodowej nie lada pojedynek. Turniej „Siatkarskie Potyczki Rodzinne” wystartuje o godzinie 10 i zostanie rozegrany w trzech kategoriach: „dwójki” - rodzic + dziecko, gry i zabawy - rodzic + dziecko, „dwójki” - dziecko + dziecko. W programie zaplanowany jest również mecz 6x6 między rodzicami.


Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Warto wpaść i kibicować młodym siatkarskim talentom. Zapraszamy!

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij