Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Stwórz swój własny Klub Kibica na Puchar Świata

Stwórz własny Klub Kibica i wspieraj naszych panczenistów podczas Pucharu Świata!ISU WORLD CUP zbliża się wielkimi krokami. Już od 8 do 10 grudnia w Arenie powalczą najlepsi panczeniści z całego świata! Z tej okazji, jak co roku zachęcamy do stworzenia własnego KLUBU KIBICA..

Wspierajcie naszych zawodników razem z nami! Co musicie zrobić?

1. Zgłosić swój udział jako opiekun lub klub kibica
2. Zebrać odpowiednią liczbę osób do swojego klubu
3. Wymyślić nazwę klubu
4. Przyjść ze swoją grupą na zawody i cieszyć się nagrodą

Zgłoszenia przyjmowane są do 20.11.2023 na adres: marketing@pzls.pl

Regulamin znajdziecie na stronie www.pzls.pl

Zapraszamy!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij