Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Szkoły zakupią pomoce dydaktyczne dla uczniów ze specjalnymi potrzebami

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Piłsudskiego, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Orła Białego zakupią pomoce dydaktyczne wykorzystujące technologie informacyjno-komunikacyjne do nauki i terapii uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (posiadającymi różnorodne zaburzenia rozwojowe, utrudniające lub uniemożliwiające prawidłowy proces kształcenia).

Dofinansowanie, do którego zakwalifikowały się powyższe placówki pochodzi z rządowego Programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych „Aktywna tablica” na lata 2020-2024.

Program finansowany jest w 80% ze środków budżetu państwa i w 20% z wkładu własnego organów prowadzących szkołę. Każda szkoła otrzyma wsparcie finansowe w wysokości 35 tysięcy zł, natomiast wkład własny to 8 750 zł.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij