Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Terenowy Punkt Paszportowy w Tomaszowie

Od wtorku, 19 września czynny będzie Terenowy Punkt Paszportowy w Urzędzie Miasta przy POW 10/16. Do końca dobiegają również prace związane z dostosowaniem Urzędu do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami.

Na zdjęciu ludzie w biurze paszporowym

- W tym tygodniu będą przenoszone wydziały i od poniedziałku 25 września, wszystkie sprawy załatwimy już w głównym budynku. Nowością będzie możliwość wyrobienia w Tomaszowie paszportu. Dotrzymałem słowa. Przygotowania do tego projektu trwały od roku – mówi Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.  - Bardzo dziękuję panu wojewodzie Karolowi Młynarczykowi, ale również Tobiaszowi Bocheńskiemu, który ten proces rozpoczął za wsłuchanie się w tę potrzebę i podjęcie z nami współpracy w tym zakresie, dziękuję również senatorowi Rafałowi Ambrozikowi za wsparcie w tym temacie – mówi Marcin Witko prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.

W ramach współpracy z Urzędem Wojewódzkim w Łodzi, miasto przygotowało pomieszczenie biurowe,  ponadto Urząd Miasta wyposażył lokal w meble i sprzęt biurowy oraz łącza internetowe, Łódzki Urząd Wojewódzki  w niezbędny sprzęt komputerowy.

Punkt będzie czynny pięć dni w tygodniu.  Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij