Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


W piątek Urząd Miasta czynny będzie krócej

Informujemy, że 10 kwietnia 2020 roku (Wielki Piątek) Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim będzie czynny w godz. 7.30-14. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o kontakt w innym, dogodnym dla Państwa terminie.

Przypominamy również, że w związku z ogłoszonym stanem epidemicznym w naszym kraju załatwianie spraw zalecane jest przede wszystkim drogą elektroniczną bądź telefonicznie. Numery kontaktowe do poszczególnych wydziałów oraz adresy e-maili dostępne są na naszej stronie internetowej www.tomaszow-maz.pl (m.in. w zakładce „Instytucje miejskie w czasie stanu zagrożenia epidemicznego).


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij