Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Wernisaż na Browarnej

Wystawa „Morskie opowieści” została oficjalnie otwarta w poniedziałkowe popołudnie w Miejskim Centrum Kultury Browarna. Swoje obrazy wystawiła sekcja plastyczna MCK i TUTW pod kierunkiem Bożeny Gajdy.

Wernisaż uświetnił program artystyczny uczestników zajęć MCK. Wystąpili: Beata Dembowska, Hanna Kukiełka, Anetta Holz, Mateusz Habiera oraz chór Artis Gaudium. Wydarzenie poprowadziła Katarzyna Goljat.

Prace oglądać można w MCK Browarna, przy ul. Browarnej 7 od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki.

Przypominamy, że już 7 czerwca odbędzie się recital wokalistki i solistki chóru Artis Gaudium, Beaty Dembowskiej. Zapraszamy na „Wieczór z piosenką” do MCK Browarna.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij