Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2024-05-08

Wraca mobilny punkt czipowania i szczepień

Zaczipuj i zaszczep swojego pupila na osiedlu Niebrów (przy MCK „Tkacz”). Złóż wniosek na darmową kastrację/sterylizację.

W poniedziałek, 13 maja przy Miejskim Ośrodku Kultury „Tkacz”, ul. Niebrowska 50 na osiedlu Niebrów stanie mobilny punkt Urzędu Miasta, w którym między 16 a 18 będzie można bezpłatnie zaczipować i zaszczepić swojego zwierzaka przeciwko wściekliźnie.

Dodatkowo będzie można złożyć wniosek na darmową kastrację/sterylizację..

To wszystko w ramach prowadzonej przez Urząd Miasta akcji zwalczania bezdomności wśród zwierząt.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij