Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wytypuj wynik meczu siatkarzy - konkurs

W najbliższą sobotę 18.11.2023 r. o godzinie 17 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki rozegra mecz z Olimpią Sulęcin. Weź udział w Konkursie i wygraj Nagrodę! Co trzeba zrobić, by wziąć w nim udział?Do 18.11.2023 r. do godz. 16 pod postem o konkursie zamieszczonym na Facebooku KS Lechia Tomaszów Mazowiecki należy wytypować poprawny wynik meczu, zwycięzcę I seta oraz zawodnika, który otrzyma MVP w meczu.Zwycięzcę poznamy następnego dnia najpóźniej do godz. 12 na profilu KS Lechii Tomaszów Mazowiecki.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu, który znajdziecie tutaj. Życzymy trafnego typowania!

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij