Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zabawa na koniec karnawału

Bal karnawałowy w stylu weneckim odbył się 2 lutego w Miejskim Centrum Kultury Browarna. Bawiło się na nim kilkadziesiąt osób. Poza tańcami na uczestników czekały też inne atrakcje.Przez cały bal na parkiecie panowała gorąca atmosfera. W muzyczną podróż przez kraje Europy i świata zabrała wszystkich Katarzyna Goljat, która wcieliła się w rolę DJ-ki. Była też niespodzianka – pokaz i nauka tańców latino, takich jak marengo, salsa, bachata czy cha-cha, które poprowadzili Monika Ciesielska i Witold Pągowski ze szkoły tańca DFC Latino.

Zgodnie z tradycją karnawałowych zabaw nie mogło zabraknąć ciekawych przebrań. Wśród osób, które na bal przyszły w maskach, przeprowadzono konkurs na tę najładniejszą. Zwyciężczynią jednomyślnie została pani Małgorzata, która mogła pochwalić się oryginalną maską wenecką.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij